Biz Kimiz ve Ne Yaparız?

İlk Şart: Kolaylaştır.

Gerçekten kullanıcılarımız ve ürünlerimizle ilgileniyoruz. Mümkün olan en iyi deneyimi size sunmak için çok çalışıyoruz.

Alsay Bilgi Teknolojileri olarak 2009 yılında kurulmuş bilişim alanında faaliyet göstermeye başlayan firmamız, kurumlara değer katmak için, içerik yönetimi, e-ticaret, kurumsal yazılım çözümleri alanında bir çok başarılı işler yapmıştır.

Yüksek teknolojik kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, Yazılım ve İnsan kaynakları uzmanlarını aynı alanda birleştiren FOCUSPYS ile, 360 derece performans yönetim sistemine yeni bir bakış açısı getirmiştir.

Kurumların kaynaklarını daha verimli kullandırmayı amaçlayan uygulamarımızdan FOCUSPYS, İnsan kaynakları alanında tecrübeli uzman kadrosuyla çözümler sunmaktadır.

Hızlıca bakmak isterseniz

Aktivitelerimiz ve Becerilerimiz

Özenerek hazrıladığımız projelerimizin temelinde yatanlar;.

HTML5/CSS3
MVC
Javascript / jQuery
Değerlerimiz
Yaptığımız işlerin netcesinde ortaya çıkan başarılarımızın sürekliliğinde bize yol gösteren, tüm çalışanların bir aile olarak tanımlayan değerlerimiz; güvenilirlik, ekip çalışması, yenilikçilik, değer katma, sorumluluk, verimlilik.
Misyon
Sürekli gelişen ve fark yaratan yazılım ve danışmanlık faaliyetlerimizde müşterilerimizin kaynaklarını etkin kullanmasını sağlayacak hizmetler sunmaktır.
Vizyon
Sağladığımız her hizmet de, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve yazılım alanında lider bir şirket olmaktır.
Başlangıçtan Bugüne

Tarihçe

FocusPys – Güvenilir, Anlaşılır, Çözümcü

 • 24 Nis 2009

  Resmi olarak Başlangıç

  Yazılım konusunda çok tecrübemiz olsada profesyonel anlamda ilk kez başladık. Düzen kurmak için önce düzenli olmak şarttı.

 • 03 Mart 2010

  İlk yazılım geliştirme işimiz

  Temel olarak insan kaynağı ile ilgilenen projeler üzerinde çalıştık, Atatürk üniversitesi'ne yaptığımız uzaktan eğitim projesi ile ilklerden olduk

 • 05 Aralık 2013

  Kalite Yönetim sistemi çalışmaları

  Standartların sağlanması için ilk olarak Kalite Yönetim Sistemi geliştirdik. İlk müşterimiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi oldu

 • 12 Mayıs 2015

  Performans Yönetim Sistemi

  Performans yönetim sisteminin standarları oluşmaya başlamıştı. Firma olarak bu alanda FocusPys yi geliştirdik ve artık sektördeydik

 • 22 Haz 2016

  Proje Yönetim Sistemi

  Kurumların ve Firmaların olmazsa olmazı proje yönetim sistemine yeni bir boyut kazandırdık. Online Proje Yönetim sisytemi ile Performans Yönetimi aynı alanda.

FOCUSPYS: Şimdiye kadar ki en kapsamlı Performans Sistemi

Hayaliniz de ki Performans, Proje ve Kalite Yönetimi, Hepsi bir arada. Hemen Ücretsiz deneyin!

ÜCRETSİZ DENE!
F