Focus Pys Döküman Yönetimi Modülü, kurum içeresinde gerekli olan belgelerinizi elektronik ortamda saklamanızı ve tüm kullanıcılara sunmanızı sağlayan bir belge yönetim otomasyon sistemidir.

Kurumsal firmalar ve kamu kuruluşlarında doküman yönetim sistemi vazgeçilmez bir gerekliliktir. Yüzlerce dokümanın üretildiği ve saklandığı bir ortamda kağıt üzerinde klasik usuller ile bilgiye erişim kayıplara sebebiyet vermektedir. Zamanında gereken bilgiye ulaşamama büyük maliyetlere yol açabilmektedir. Dijital ortama aktarılan belgeler, stok, kırtasiye ve iş gücü gibi kayıpların önüne geçer ve bilgiye erişim süresini kısaltır.

FOCUS PYS doküman yönetim modülü, Kalite Yönetimi kapsamındaki belgeleri ve kuruma ait dokümanları arşivlemenizi, yönetmenizi ve belgelerinize erişebilmenizi sağlar. Dokümanlarınızı tek bir programda saklar. Bilgi güvenliği ve düzenine önem verir.

Focus PYS Doküman Yönetimi ile ISO 9000, ISO 14000, QS9000, OHSAS 18000 gibi kalite yönetim sistemlerine ait dokümanları web ortamında saklayabilir ve yönetebilirsiniz. Kalite dokümanlarının hazırlanması, onaylanması, dağıtımı, revizyonu ve iptal işlemlerini web ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Focus PYS doküman yönetim modülü sağladığı faydalar;

- Doküman hazırlama maliyetini azaltır,

- Verilerin tekrarlanmasını önler,

- Dokümanlara erişimi kolaylaştırır,

- Yapılan revizyon sonrası belgelerin önceki versiyonunu saklı tutar,

- Erişimi kısıtlama özelliği sayesinde dokümanlara dilediğiniz personelin erişmesini sağlar.

FOCUSPYS: Şimdiye kadar ki en kapsamlı Performans Sistemi

Hayaliniz de ki Performans, Proje ve Kalite Yönetimi, Hepsi bir arada. Hemen Ücretsiz deneyin!

ÜCRETSİZ DENE!
F